MTA TAEevo Tech

Chladiče TAEevo Tech sú kompaktné jednotky navrhnuté pre použitie v priemysle, doplnené hermetickými scroll kompresormi a inovatívnymi rebrovými výparníkmi, ktoré sú nainštalované v integrovanej akumulačnej nádobe. Obe nové verzie, HE (high efficiency - vysoko úsporný) aj duálne frekvenčný (50-60 hz), obsahujú široké technické vybavenie štandardnej jednotky, ktoré zaisťuje spoľahlivý chod a bezpečnosť pri výrobných procesoch. Sú ekonomicky úsporné a neškodia životnému prostrediu. Vďaka širokým prevádzkovým pásmam môže pracovať v tlakovo uzavretých alebo otvorených vodných systémoch. Chladiče TAEevo Tech predstavujú širokú škálu možností, ktorá umožňuje všestranné využitie a vysoký stupeň spoľahlivosti, a tiež preto sú vo svojej kategórii medzi najlepšími. TAEevo Tech je teda skvelou voľbou pre akýkoľvek priemysel, kde je požadovaný vysoký výkon, nepretržitú prevádzku a zníženie nákladov na riadenie.

Chladič je konštruovaný v súlade s európskym nariadením EÚ 2281/2016 na EcoDesign II. (ZEHR HT - priemysel) kompresorových chladiacich jednotiek záväzné pre všetkých VÝROBCOV od 01/2021 označovaný ako ErP Tier 2.

Chladič vody je v kompaktnom skriňovom prevedení určený pre priemyselné aplikácie. Skladá sa z chladivového okruhu vybaveného hermetickými scroll kompresormi, vzduchom chladeným kondenzátorom umiestneným iba na jednej strane chladiča so štandardným alebo vysokotlakovým axiálnym ventilátorom či radiálnym ventilátorom, ďalej filtrom / sušičom, ekologickým chladivom R410A a špeciálneho rúrkového výmenníka výparníku. Vodný okruh sa skladá z uzavretej akumulačnej nádoby s integrovaným výparníkom, expanznej nádrže a integrovaným obehovým čerpadlom. Prevádzka chladiča je plne bezobslužná a regulácia výkonu a chodu je automatická na základe nastavenej požadovanej teploty výstupnej vody. Ovládanie chladiča a nastavovanie požadovaných prevádzkových hodnôt je pomocou mikroprocesorovej karty DIXELL.

Prospekt TAEevo Tech


NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU - KLIKNITE

Alebo kontaktujte nášho špecialistu:

Ing. Milan Mikulčák

Mobil: +421 903 429 917
E-mail: mikulcak@veskom.sk

 

Milan Valachovič

Mobil: +421 903 807 705
E-mail: valachovic@veskom.sk
Kontakt
veskom@veskom.sk
tel.: +421 347 743 961
Vinohrádok 2861
901 01 Malacky, SR
Top