MTA TAEevo TECH MINI

Chladiče TAEevo TECH MINI sú kompaktné jednotky navrhnuté pre použitie v priemysle. Sú vhodné pre vodu i kvapalné nemrznúcej zmesi. Vďaka vlastnostiam ako sú široké prevádzkové limity, jednoduché ovládanie a štandardný hydraulický obvod neobsahujúci železo sú chladiče TAEevo TECH MINI špička vo svojej kategórii. Jednotky sú veľmi univerzálne a dosahujú vysokej úrovne spoľahlivosti.

Chladič je konštruovaný v súlade s európskym nariadením EÚ 2281/2016 na EcoDesign II. (ZEHR HT - priemysel) kompresorových chladiacich jednotiek záväzné pre všetkých VÝROBCOV od 01/2021 označovaný ako ErP 2021

Chladič vody je v kompaktnom skriňovom prevedení určený pre priemyselné aplikácie. Skladá sa z chladivého okruhu vybaveného hermetickými piestovými a rotačnými kompresory podľa výkonu chladiča, vzduchom chladeným kondenzátorom umiestneným iba na jednej strane chladiča so štandardným tlačným ventilátorom, filtrom / sušičom, ekologickým chladivom R134a alebo R410A. Vodný okruh sa skladá z otvorenej akumulačnej nádoby s integrovaným výparníkom a integrovaným obehovým čerpadlom. Prevádzka chladiča je plne bezobslužná a regulácia výkonu a chodu je automatická na základe nastavenej požadovanej teploty výstupnej vody. Ovládanie chladiča a nastavovanie požadovaných prevádzkových hodnôt je pomocou mechanického termostatu s kapilárou alebo mikroprocesorovým riadením DIXELL.

Prospekt TAEevo TECH MINI


NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU - KLIKNITE

Alebo kontaktujte nášho špecialistu:

Ing. Milan Mikulčák

Mobil: +421 903 429 917
E-mail: mikulcak@veskom.sk

 

Milan Valachovič

Mobil: +421 903 807 705
E-mail: valachovic@veskom.sk
Kontakt
veskom@veskom.sk
tel.: +421 347 743 961
Vinohrádok 2861
901 01 Malacky, SR
Top