MTA LiquiPro - CE/CDE

Elektronické odvádzače kondenzátu LiquiPro typu CE / CDE, zaisťujú automatické odvádzanie kondenzátu z jednotlivých zariadení a častí potrubných rozvodov, čím udržujú vysokú kvalitu upraveného stlačeného vzduchu. Umožňujú hladinou riadené vypúšťanie kondenzátu bez straty stlačeného vzduchu. Starostlivý výber materiálov, precízne konštrukcie a prevedenie uľahčujú inštaláciu a zaisťujú mnoho rokov bezporuchovej prevádzky aj v extrémnych podmienkach.

Pri výrobe a distribúcii stlačeného vzduchu nevyhnutne vzniká vodná para, ktorá zvyčajne obsahuje olejové čiastočky a iné nečistoty. Táto vzniknutá emulzia musí byť prevedená pred tým, než sa dostane do celého systému rozvodu stlačeného vzduchu. Plavákový odvádzač sa môže zablokovať treba ho nákladne udržiavať. Časovo riadený odvádzač kondenzátu je viac spoľahlivý, ale môže spôsobovať väčšie straty stlačeného vzduchu a tým byť aj drahší.

Odvádzač kondenzátu LiquidPro - CDE 2050 odvádza len kondenzát a pred pevnými čiastočkami ho chráni vnútorný filter s veľkým vnútorným povrchom. Kombinácia robustného, ​​veľkokapacitného hliníkového telesa s účelným dizajnom a vysoko kvalitnými vnútornými komponentmi zabezpečuje precízne a spoľahlivú službu pri tlaku do 20 barov a objemu stlačeného vzduchu do 75 m3 / min.

Opis a princíp

Odvádzač kondenzátu LiquidPro - CDE 2050 sa skladá z hliníkovej nádoby telesa, ktorá obsahuje senzor snímajúci objem zaplnenia. Ten je napojený na elektronický snímač, ktorý neustále kontroluje hladinu kondenzátu. Pracuje v dvoch fázach. Keď sa kondenzát dostane na maximálnu úroveň, prejde nerezovým filtrom a cez solenoidový ventil je vypustený. Keď sa hladina dostane znovu na minimálnu úroveň, solenoidový ventil sa zavrie. Pokiaľ dôjde k akémukoľvek problému v priebehu odvádzacieho cyklu a kondenzát by sa nevypúšťal, spustí sa zvukový alarm.

Prospekt LiquiPro - CE/CDE


NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU - KLIKNITE

Alebo kontaktujte nášho špecialistu:

Ing. Milan Mikulčák

Mobil: +421 903 429 917
E-mail: mikulcak@veskom.sk

 

Milan Valachovič

Mobil: +421 903 807 705
E-mail: valachovic@veskom.sk
Kontakt
veskom@veskom.sk
tel.: +421 347 743 961
Vinohrádok 2861
901 01 Malacky, SR
Top