MTA DryXtreme - NST

Vykurované adsorpčné sušiče z radu DryXtreme NST dokážu spracovať veľké množstvo stlačeného vzduchu a pre regeneráciu potrebujú minimálne množstvo vysušeného vzduchu. NC sušiče pozostávajú z dvoch uhlíkových nádob naplnených adsorpčným materiálom, ktorým je aktívny hliník. Vzduch je striedavo vysúšaný cez dve nádoby, ktoré sú zhodnotené pomocou kombinácie tepla vydávaného vykurovacím telesom, ktoré je vo vnútri každej nádoby a minimálnym prúdením vysušeného vzduchu. Teplota rosného bodu -40˚C umožňuje precízne a efektívnu prevádzku aj v čistých priemysloch, ako sú chemicko-farmaceutický, potravinársky, elektronický alebo automobilový.

Sušička je dodávaná v pevnom ráme s dvoma zváranými oceľovými nádobami, ktoré obsahujú vysušovadlo, ktorým je aktívny oxid hlinitý Al2O3 alebo molekulárne sito, ďalej je sušička vybavená 4 elektromagnetickými ventilmi s mosadzným telom, 2 spätnými ventilmi, obtokovou trubkou, mikroprocesorovým systémom PLUS so zobrazovacím panelom a 2 manometre.

Adsorpčný sušič je zložený z dvoch nádob z ocele naplnených adsorbčným materiálom, trojcestného ventilu, dvoch sol. ventilov s tlmičmi hluku, dvoch výstupných ventilov, obtokové rúrky a multifunkčným elektronickým riadiacim panelom s možnosťou komunikácie cez Modbus RS 485 a elektrické vykurovanie pre nádoby.

Všetko je namontované na oceľovom ráme.

Použitý absorbent je aktívny oxid hlinitý alebo na želanie s molekulárnym sitom.

Na požiadanie je možné sušič vybaviť senzorom tlakového rosného bodu, ktorý umožňuje znížiť spotrebu stlačeného vzduchu.

Princíp funkcie

Stlačený vzduch prúdi zo spodu hore v jednej z dvoch nádob po určitú dobu a absorbent do seba akumuluje vodnej pary. V rovnakom čase je druhá nádoba vykurovaná, neskôr chladená tj. regeneruje. Po skončení regenerácie je nádoba natlakovaná a následne dochádza k prepnutiu nádob.

Prospekt DryXtreme-NST


NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU - KLIKNITE

Alebo kontaktujte nášho špecialistu:

Ing. Milan Mikulčák

Mobil: +421 903 429 917
E-mail: mikulcak@veskom.sk

 

Milan Valachovič

Mobil: +421 903 807 705
E-mail: valachovic@veskom.sk
Kontakt
veskom@veskom.sk
tel.: +421 347 743 961
Vinohrádok 2861
901 01 Malacky, SR
Top