Alfa Laval Spajkované doskové výmenníky tepla

Tenké profilované dosky z nehrdzavejúcej ocele používané vo výmenníkoch CB sú navzájom spojené medenou spajkou. Tým sa vytvára samostatná jednotka, ktorá dokáže pracovať pri vysokých tlakoch i teplotách. A na rozdiel od tradičných konštrukcií sa spajkovaný výmenník tepla skladá len z povrchov, ktoré aktívne prispievajú k prenosu tepla, čo vedie k významnému zvýšeniu celkovej účinnosti.

Sortiment spajkovaných výmenníkov tepla CB ponúka proti tradičným výmenníkom tepla rad výhod v priemyselných, vzduchotechnických a chladiarenských inštaláciách. Vďaka mimoriadnej účinnosti prenosu tepla sú všetky jednotky CB veľmi kompaktné. V dôsledku toho sa môžu použiť aj pre veľké výkony, aj keď je k dispozícii len obmedzený priestor na inštaláciu.

Vďaka spajkovanej konštrukcii nie je navyše nutné používať tesnenia, preto sú jednotky CB ideálne v aplikáciách s vysokými teplotami a / alebo tlakmi. Medzi príklady ich využitia patrí diaľkové vykurovanie a široká škála riešení v oblasti vykurovania, chladenia a ohrevu teplej vody (TV).

Prospekt Pájené deskové výměníky tepla


NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU - KLIKNITE

Alebo kontaktujte nášho špecialistu:

Ing. Milan Mikulčák

Mobil: +421 903 429 917
E-mail: mikulcak@veskom.sk

 

Milan Valachovič

Mobil: +421 903 807 705
E-mail: valachovic@veskom.sk
Kontakt
veskom@veskom.sk
tel.: +421 347 743 961
Vinohrádok 2861
901 01 Malacky, SR
Top