Alfa Laval Rozoberateľné doskové výmenníky tepla AlfaQ

Certifikácia výkonu AHRI

Certifikácia Inštitútu pre klimatizáciu, kúrenie a chladenie (AHRI) je overením tepelného výkonu, ktoré vykonáva nezávislá tretia strana. Prostredníctvom certifikačného programu a štandardov sa organizácia AHRI snaží pomôcť zákazníkom šetriť energiu, zvýšiť produktivitu a prispieť k zabezpečeniu lepšieho životného prostredia.

Certifikačný program AHRI pre výmenníky tepla kvapalín (LLHE) zabezpečuje, aby bol výrobok v súlade s publikovanými špecifikáciami výrobcov a je mimoriadne užitočný v aplikáciách, ako sú rozvodne diaľkového chladenia, systémy na ukladanie ľadu, dátové centrá a systémy voľného chladenia.

Ďalšie informácie nájdete v části Alfa Laval věnované certifikaci AHRI.

Kvalitná konštrukcia a dlhá životnosť

Rozoberateľné doskové výmenníky tepla Alfa Laval AlfaQ ™ sú k dispozícii pre väčšinu požiadaviek v oblasti prenosu tepla, od rozsiahlych až po drobné. Táto skutočnosť svedčí o našom odhodlaní optimalizovať výkonnosť procesov našich zákazníkov.

Jedná sa o výmenníky tepla kvalitnej konštrukcie, ktoré sa ľahko udržujú a majú dlhú životnosť. Medzi dostupné konštrukčné prvky patria:

  • Tesnenie ClipGrip ™ - nelepené tesnenia s vynikajúcim lícovaním, ktoré zaisťuje perfektnú utesnenie a bezproblémovú údržbu.
  • Lepené tesnenia - dvojzložkové epoxidové lepidlo vytvrdzované v peci, ktoré udržuje tesnenie na mieste pri akomkoľvek prípadnom spôsobe čistenia.
  • Distribučná oblasť CurveFlow ™ - zaručuje plné využitie teplovýmennej plochy a minimalizuje zanášanie.

Valček prítlačnej dosky, ložiskovej skrine na uťahovacích skrutkách a päťbodový systém lícovanie so zosilnenými závesmi navyše umožňujú rýchle a jednoduché otváranie a zatváranie výmenníka tepla bez nutnosti použitia ťažkých nástrojov alebo nebezpečenstvo poškodenia dosiek.

 Výmenník AlfaQ ™ možno v prípade zmien parametrov procesu rýchlo a ľahko upravit. Na naše odborné zázemie a dostupnosť náhradných dielov sa môžete vždy spoľahnúť.

Typy dosiek pre rôzne potreby

AlfaQ ™ je k dispozícii s dvoma rôznymi konfiguráciami dosiek:

  • Jednoduchá doska s klinovým profilom pre paralelné prúdenie umožňujúci optimálny tepelný výkon a tlakovú stratu.
  • Jednoduchá doska s klinovým profilom pre diagonálne prúdenie výmenníkom tepla pri vodorovnej inštalácii, keď sa vyžaduje vypúšťanie.

Prospekt AlfaQ


NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU - KLIKNITE

Alebo kontaktujte nášho špecialistu:

Ing. Milan Mikulčák

Mobil: +421 903 429 917
E-mail: mikulcak@veskom.sk

 

Milan Valachovič

Mobil: +421 903 807 705
E-mail: valachovic@veskom.sk
Kontakt
veskom@veskom.sk
tel.: +421 347 743 961
Vinohrádok 2861
901 01 Malacky, SR
Top