Alfa Laval Celonerezové doskové výmenníky tepla

Doskové výmenníky tepla AlfaNova sú vyrobené zo 100% nerezovej ocele, pričom jednotlivé súčasti sú spojené pomocou prelomovej technológie patentovanej spoločnosťou Alfa Laval. Výmenníky AlfaNova otvárajú nové obzory pri aplikáciách, kde hrajú zásadnú úlohu odolnosť voči únave tlakom, vysokým teplotám, korózii a alebo hygienické predpisy. Takýmito aplikáciami sú v oblasti vykurovania zvlášť systémy využívajúce chladivá, ktoré korózne napádajú meď, vykurovacie systémy používajúce korozívnu vodu alebo sanitárne a vodovodné systémy s vysokými požiadavkami na čistotu vody. AlfaNova ponúka široké možnosti využitia aj v aplikáciách ľahkého a ťažkého priemyslu.

Celonerezové doskové výmenníky AlfaNova je možné použiť za extrémnych teplotných a tlakovo únavových podmienok, ktoré by konvenčné spajkovaný výmenník tepla pravdepodobne zničili. Preto sa jednotky AlfaNova stali prelomovú alternatívou bez tesnenia pre širokú škálu priemyselných aplikácií, ktoré používajú agresívne kvapaliny a vyžadujú vysoko efektívny hermeticky uzavreté doskové výmenníky tepla zaisťujúce nízke náklady na životný cyklus dokonca aj pri vysokých teplotách. Konštrukcia vyrobená zo 100% nerezovej ocele umožňuje odolávať teplotám až do 550 ° C.

V záujme zabezpečenia maximálnej bezpečnosti, spoľahlivosti a životnosti boli jednotky AlfaNova podrobené vyčerpávajúcemu testovanie zameranému na tlakovú únavu, tepelnú únavu a odolnosť proti korózii. Takáto spoľahlivosť spolu s ďalšími výhodami tejto inovatívnej konštrukcie robí z jednotiek AlfaNova nákladovo efektívne riešenie prenosu tepla.

Vďaka hygienickým teplovýmenným kanálom a mechanickej pevnosti sú jednotky AlfaNova ideálnym riešením aj v aplikáciách, kde sa primárne kladie dôraz na hygienu, ako sú chladiče čistej vody a systémy ohrevu vody vo vodovodnej sieti.

Prospekt Celonerezové deskové výměníky tepla


NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU - KLIKNITE

Alebo kontaktujte nášho špecialistu:

Ing. Milan Mikulčák

Mobil: +421 903 429 917
E-mail: mikulcak@veskom.sk

 

Milan Valachovič

Mobil: +421 903 807 705
E-mail: valachovic@veskom.sk
Kontakt
veskom@veskom.sk
tel.: +421 347 743 961
Vinohrádok 2861
901 01 Malacky, SR
Top